“Laminácia vlasov” – nový trend vo vlasovej starostlivosti

Všetci sme počuli o laminácií obočia – je to beauty trend, ktorý sľubuje plnší, nadýchaný a hustejší vzhľad obočia bez potreby akýchkoľvek bolestivých alebo trvalých ošetrení.

No počuli ste už o laminácií vlasov? Laminácia vlasov patrí, čo sa týka vlasovej starostlivosti, k nováčikom na trhu. Ide o revolučné vlasové ošetrenie, ktoré pôsobí na povrchu vašich vlasov. Na vlasy sa nanáša tenká vrstva laminátu, ktorý je väčšinou zložený z účinných látok, ako je želatína, keratín alebo oleje, aby vám zanechal vlasy mäkkšie na dotyk a s intenzívnym leskom. Dosiahnutie dokonalého lesku nebolo nikdy jednoduchšie. Revitalizujúca laminácia sa aktivuje teplom, kedy na každom prameni vytvorí ochranný film, ktorý doplní stratené proteíny, ktoré hrajú veľkú úlohu v procese obnovy vlasov. Zlepšenie kvality vlasových vlákien vám dodá zdravšie, vyživené vlasy, zabráni krepovateniu a rozštiepeniu koncov, a to bez toho, aby boli vaše vlasy zaťažené.

Nové upokojujúce ošetrenie, ktoré je označované za „makeup pre vaše vlasy“. Dokonalé ošetrenie šetriace čas, dramaticky zlepšuje kvalitu vlasového vlákna a zanecháva vlasy okamžite elegantné a hodvábne. Je to perfektný liek na nudné, suché vlasy, ktorý môže byť riešením na dosiahnutie žiarivých lesklých vlasov za zlomok času.

Hlavným cieľom laminácie vlasov je chrániť vlasy pred stratou vlhkosti spôsobenou slnečným žiarením, toxínmi a častým umývaním. Laminácia vlasov “blokuje” vodu vo vlasoch a zanecháva ich až 8-krát hydratovanejšie a 5-krát lesklejšie. Vaše vlasy budú silnejšie a menej zamotané, so zamatovou hebkosťou.

Proces laminácie funguje na povrchu vlasov, a preto je bezpečný. Najlepší účinok laminácie sa pozoruje na zafarbených, ondulovaných, rozštiepených a jemných vlasoch. Počas laminácie vlasy príjmu toľko zmesi koľko potrebujú! V závislostí od stavu vlasov účinky laminácie vydržia 3-4 týždne.

Presný postup laminácie vlasov nájdete v našom eshope pod produktom, ktorý je priamo určený na lamináciu. Klik tu https://puls.sk/produkt/back-bar-cream-plus-maska/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PULS Hair
Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.