O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu!

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy, tvár a nechty. Naša spoločnosť je jedným z lídrov v oblasti predaja kaderníckych potrieb na Slovensku.

Dlhoročné skúsenosti, neustále rozširovanie rozsahu aktivít a úsilie o rozvoj viedli k vytvoreniu eshopu www.puls.sk s cieľom poskytnúť tie najlepšie služby našim zákazníkom. Tajomstvom nášho úspechu je schopnosť ponúknuť majiteľom salónov, kaderníkom a kaderníčkam, barberom, kozmetičkám a nechtovým techničkám miesto, kde si môžu všetko pohodlne kúpiť, a tým ušetriť svoj vzácny čas. Naša rozsiahla ponuka zahŕňa profesionálnu vlasovú a pleťovú kozmetiku, pomôcky pre nechtárky a celý rad príslušenstva potrebného pre prevádzku každého kaderníckeho a kozmetického salónu.

Naša spoločnosť spolupracuje s profesionálnymi vlasovými a kozmetickými značkami, čo zaručuje originalitu a najvyššiu kvalitu produktov. Dáva nám možnosť veľmi atraktívnej ponuky pre vás. Široká ponuka produktov, super ceny a vysoká úroveň profesionálnych služieb spojená s poradenstvom nám umožňujú byť vašim najlepším dodávateľom.

Produkty, ktoré u nás nájdete sú určené pre profesionálov vykonávajúcich každodenné povolanie, ako aj na domáce použitie pre ženy, mužov a deti. Pretože sme presvedčení, že každý si zaslúži najlepšiu starostlivosť o vlasy, či už doma alebo v kaderníckom salóne. Preto si u nás každý nájde to, čo potrebuje.

Ako veľkoobchod s kaderníckymi potrebami ponúkame kompletnú profesionálnu chémiu určenú na farbenie vlasov, produkty na starostlivosť o vlasy a styling, špeciálne ošetrenia vlasov, nožnice na strihanie, sušiče vlasov, kulmy či žehličky na vlasy tej najvyššej kvality. Nezabúdame ani na hygienické hľadisko.

U nás nájdete jednorazový materiál, fólie, zástery a dezinfekčné prostriedky.
V neposlednom rade, základ každého kaderníckeho salónu, a to je nábytok. Vaše kaderníctvo vám zariadime od recepcie, cez pracovnú časť, umývacie boxy, kreslá, sedačky a pracovné vozíky, taktiež helmy a klimazóny. Zvoliť si môžte z rôznych štýlov a farieb.

Tak isto nezabúdame ani na veľmi dôležitú mužskú časť a barberov. Ponúkame celú škálu pánskej profesionalnej kozmetiky určenú na holenie a starostlivosť o vlasy. Taktiež potrebnú elektroniku, ako strihacie a holiace strojčeky, britvy, nožnice a ďalšie prístušenstvo.

Pilierom našej práce je spolupráca s profesionálnymi značkami kozmetiky pre starostlivosť o vlasy, styling a farbenie, ktorá zaručuje originalitu a najvyššiu kvalitu nami predávaných produktov. Naša ponuka obsahuje celú škálu kaderníckej kozmetiky od značiek ako: Farmavita, Stapiz, Frutti di Bosco, Matrix, Loreal Professionnel, Schwarzkopf Professional a ďalších. Z barber značiek sú to: Barbieri Italiani, Elegance Plus, Scottish Beard, Captain Cook,… Medzi značky, ktoré ponúkajú kadernícke nožnice a elektroniku máme najlepšie značky na svete: BaByliss Pro, Jaguar, Wahl, Ga.Ma, Andis, Eurostil, Olivia Garden, Hairway.

puls.sk je je ideálnym miestom pre každú ženu, ktorá dbá o svoj vzhľad aj po návšteve kaderníckeho a kozmetického salónu.

Začnite svoju cestu ku krásnym vlasom a pleti u nás. Zdravé vlasy sa ľahšie upravujú a vyzerajú jednoducho krajšie. U nás si ľahko nájdete svoju vysnívanú kozmetiku. Pokiaľ ide o styling, pri výbere sa vám môže krútiť hlava z toľkých produktov, ale myslite hlavne na to, čo od produktu očakávate. Tak isto, aj vlasové kefy a hrebene idú ruka v ruke so stylingom. Preto u nás nájdete len to najlepšie, čo kadernícky svet ponúka.

Prečo u nás nakupovať?

Prehľadnosť produktov

Každý produkt má svoj stav dostupnosti, cenu a podrobný popis a použitie. Ak si aj napriek dostupným informáciam nevyberiete, náš veľmi priateľský tím vám poskytne profesionálne poradenstvo a nájde kozmetiku, ktorú si zamilujete vy a vaše zákazníčky!

Rýchle dodanie

Ak máme tovar skladom, vašu objednávku vybavíme do 24 hodín! Naše zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Balík si môžete vyzdvihnúť aj osobne v predajni v Bardejove.

Zákazník na prvom mieste

Konečný zákazník

Vďaka našej kozmetike zabezpečíme vašim vlasom profesionálnu starostlivosť aj doma.

Kaderník-kaderníčka-barber

S našimi produktami, pomôckami a nábytkom získate všetko na dokonalú prevádzku vášho salónu. Vďaka nám a vášmu talentu dosiahnu vaše služby ešte vyššiu úroveň spokojnosti zákazníkov.

Profesionálne poradenstvo

Dbáme na to, aby kontakt zákazníka s našimi zamestnancami bol na najvyššej úrovni. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti so zákazníckym servisom, veľmi dobre poznajú produkty v našej ponuke a majú dôkladné znalosti z kaderníckej a kozmetickej oblasti.

Sme otvorení otázkam a návrhom, neváhajte nás kontaktovať – od pondelka do piatka od 7:30 do 16:00 vám radi zodpovieme vaše otázky, poradíme a pripravíme individuálnu predajnú ponuku.

Pripojte sa k skupine našich priateľov

Na sociálnej sieti Facebook a Instagram pravidelne  zverejňujeme nové príspevky a píšeme o novinkách a akciách, ktoré sa objavujú v našej ponuke.