KADERNÍCKE A BARBER ŠKOLENIA A WORKSHOPY
FEBRUÁR – JÚN 2024

Pozývame Vás do nášho sveta uvedomelej práce, ktorá Vám umožní vychutnať si dokonalý efekt a pocítiť plnú profesionálnu spokojnosť.

Naše školenia zlepšia vaše kompetencie, prinesú vám väčšiu istotu v každodennej práci a umožnia Vám to všetko pretaviť do väčšej skupiny spokojných zákazníkov.

Účelom školení je poskytnúť Vám vedomosti, ktoré otvárajú myseľ a umožňujú Vám rozvíjať sa v tejto krásnej profesii. Táto cesta je určená pre kaderníkov/kaderníčky, barberov/barberky, ktorí hľadajú neustály rozvoj, zaujímajú sa o nové trendy a pre tých, ktorí by sa chceli naučiť alebo si upevniť moderné techniky v tejto oblasti.

Harmonogram odborných kaderníckych a barber školení na február-jún 2024 u nás v PULS Hair Academy v Bardejove so slovenskými aj zahraničnými lektormi.

Postupne budeme dopĺňať!

Rezervácia miesta na jednotlivé školenia: tel. 0903 631 842

Počet miest na jednotlivých školeniach je obmedzený! Preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr.

Školenie zamerané na FRONT BLOND a AIRTOUCH HIGHLIGHTS – moderné techniky zosvetľovania vlasov. Školením Vám prevedie technička a technologička p. Marta RESPEKTA z Poľska.

Absolvovanie tohto školenia Vám určite pomôže pri každodennej práci s tým najmódnejším farbením a zároveň Vám umožní pridať ďalšie služby k navrhovanej ponuke, čím zvýšite zisky vášho salónu.

Cena školenia: 60 Eur /v cene je certifikát, darček a coffe break/

Začiatok školenia: 9:00 hod

Viac informácií a rezervácia:
info@puls.sk
+421 903 631 842

POČET MIEST JE OBMEDZENÝ! 100% REZERVÁCIA PO ZAPLATENÍ POPLATKU!

Nepremeškajte šancu zúčastniť sa jedinečního autorského seminára s medzinárosnou brand-technologičkou a trichologičkou p. SVETLANOU LIPANOVOU z Ukrajiny. 

Prvá časť školenia bude zameraná na obsluhu diagnostickej kamery a v druhej časti sa bude venovať šetrnému, trendovému, reliefnému farbeniu pomocou Omniplex Blossom Glow tonerov bez amoniaku s efektom bez ovplyvnenia prirodzeného základu. 

Program školenia: 

  • trichológia pre kaderníkov,
  • diagnostika vlasov a vlasovej pokožky vo vašom salóne, 
  • klasifikácia vypadávania vlasov a ich prevencia,
  • prehľad produktov proti vypadávaniu vlasov,
  • liečba a regenerácia vo vašom salóne, 
  • reliéfne farbenie,
  • farbenie s efektom bez ovplyvnenia prirodzeného základu. 

Začiatok školenia: 9:00 hod

Viac informácií a rezervácia:
info@puls.sk
+421 903 631 842

POČET MIEST JE OBMEDZENÝ! 100% REZERVÁCIA PO ZAPLATENÍ POPLATKU!

Praktický workhop SVADOBNÉ A SPOLOČENSKÉ ÚČESY s famóznou Zuzanou GREGOVOU už 💥 18.03.2024 💥 u nás v Bardejove. 

Zuzana Gregová sa špecializuje na tvorbu spoločenských a svadobných účesov a miluje kreatívnu tvorbu. Sama sa zúčastňuje rôznych svetových kaderníckych súťaží. 

Romantický drdol, uhladený účes alebo objemové vlny? Zuzana Gregová pre Vás vytvorí krásne štylizácie, ktoré si krok za krokom prenesiete do svojho salónu – inšpirujte seba aj svoj tím

Cieľom tohto workshopu je rozvínúť vaše zručností pri tvorbe spoločenských a svadobných účesov, aby ste mohli pracovať sebavedomejšie, rýchlejšie a bez straty kvality.

Príďte si pozrieť jej krásnu prácu a naučiť sa niečo nové. 

Cena workshopu: 120€ – v cene je zahrnutý aj certifikát, darček a občerstvenie.

Počas workshopu Vám zapožičiame cvičné hlavy, na ktorých budete česať ako aj stylingové produkty, ktoré budete používať. Je potrebné si zo sebou priniesť sponky, vlásenky, hrebene, kefy, kulmu a žehličky. Všetko si môžte aj priamo u nás nakúpiť. 

Začiatok školenia: 9:00 hod

Viac informácií a rezervácia:
info@puls.sk
+421 903 631 842

POČET MIEST JE OBMEDZENÝ! 100% REZERVÁCIA PO ZAPLATENÍ POPLATKU!

Všeobecné informácie!

Vaša rezervácia bude 100% platná až po zaplatení poplatku za školenie /na náš účet – zašleme Vám informácie, priamo v deň školenia – po dohode/.

V prípade, ak sa nedostavíte na školenie, ktoré máte uhradené, poplatok Vám nebude vrátený. Ak zrušíte rezerváciu na školenie min. 7 dní pred termínom konania školenia, máte nárok na vrátenie plnej sumy. V prípade, ak zrušíte vašu účasť na školení 3 dni pred termínom konania, bude Vám vrátených 50% z poplatku za školenie.

Po vzájomnej dohode si svoju neúčasť na školení môžte nahradiť na inom školení.

V prípade zrušenia školenia z našej strany, Vám bude poplatok vrátený v plnej výške.