LAMINOVANIE VLASOV: HORÚCI HIT TOHTO ROKA

Minulý rok bol celý o laminácii obočia. Tento rok je to všetko o laminácii vlasov. 

Čo je teda laminácia vlasov?

Laminácia vlasov je najnovším šialenstvom v oblasti vlasovej starostlivosti. Je to revolučné ošetrenie, ktoré pôsobí na vonkajšok vašich vlasov. Kaderníci zo salónu potiahnu vaše vlasy tenkou vrstvou laminátu /masky/. Maska obsahujúca oleje a bielkoviny sa musí naniesť na umyté vlasy a nechať pôsobiť tak, aby vlasový kmeň prenikol hlboko a pomocou alobalu a žehličky akoby masku do vlasov “zažehliť”. Maska sa nanáša na vonkajšiu časť vlasov, uzatvára kutikuly a robí ich vodoodpudivými. Prirovnáva to ku keratínovému ošetreniu, pričom jej aplikácia zaberie menej času.

Pre aké typy vlasov je laminácia určená?

Hlavným cieľom laminácie vlasov je chrániť vlasy pred stratou vlhkosti spôsobenou slnečným žiarením, toxínmi a nadmerným umývaním. Tieto environmentálne faktory môžu poškodiť naše vlasy a je dôležité vlasy čistiť a hydratovať, aby sa tieto poškodenia znížili a zabezpečili sa zdravé, lesklé vlasy. Laminovanie je super pre matné, poškodené, krepovité vlasy, kde uzamyká vodu vo vlasoch a zanecháva ich až 8-krát hydratovanejšie a 5-krát lesklejšie. Je to tiež skvelá “liečba” pre rozštiepené končeky alebo veľmi dlhé vlasy, ktoré sú náchylné na vysušenie. V dôsledku toho budú vaše vlasy hustejšie s menším zamotaním a zamatovou hebkosťou. 

Aké sú výsledky?

Vyhladzujúca kúra “zanecháva vlasy intenzívne lesklé, ľahké a tekuté.”  Laminovanie vlasov by sme mohli opísať ako „mejkap pre vaše vlasy“; perfektné ošetrenie šetriace čas, ktoré výrazne zlepšuje kvalitu vlasového vlákna a zanecháva ho okamžite hladké a hodvábne. Je to dokonalý liek na matné, suché vlasy. Laminovanie vlasov môže byť riešením, ako dosiahnuť lesklé, jemné vlasy za zlomok času. Nielenže pomáha predchádzať zamotaniu vlasov a redukuje výskyt rozštiepených končekov, ale zároveň chráni vašu farbu a predlžuje jej životnosť. Čo viac si môžete priať!?”

Výhody laminácie vlasov:

  • Okamžite hodvábne, zdravšie vyzerajúce vlasy
  • Poskytuje ochranu pred suchom
  • Vyhladzuje rozštiepené končeky
  • Pomáha zachovať farbu vlasov

Nevýhody laminácie vlasov:

  • Profesionálne ošetrenie len v salóne (nie doma)
  • Nie je trvácne

Bohužiaľ, laminovanie vlasov môže byť skutočne prevedené iba v kaderníckom salóne. Na vytvorenie prirodzených, laminovaných vlasov má značka FARMAVITA v ponuke BackBar Cream Plus Mask: s extraktom zo slnečnicových semienokObohatená extraktom zo slnečnicových semien, superpotravín vysoko bohatých na vitamín E a kyselinu linolénovú. Jej bohatá a krémová receptúra pomáha predĺžiť farbu ošetrených vlasov, ľahko sa rozčesávajú, dodáva im lesk a výživu.

Táto maska poskytne kompletnú vyhladzovaciu službu a postará sa o regeneráciu poškodených vlasov, vyživí vlasy a zanechá ich na pohľad a pocit hebkosti a lesku.

Ak ste profesionálna kaderníčka, ponúknite túto kúru vašim zákazníčkam v salóne. Je rýchla a  jednoduchá. 

Ak túžite po laminácií vlasov, objednajte sa na toto ošetrenie u nás v Centrum mladosti a krásy.  

Cena laminovania sa začína od 20 Eur. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


PULS Hair